Weź udział w sondzie na temat zadania domowego.

eTwinning

Pierwsze działania w ramach projektu "We are elements of Slavic puzzles" już za nami. W zakładce "Filmy" możecie obejrzeć nasz filmik powitalny. Wkrótce relacja z wykonania kolejnych zadań.

20 listopada 2014r.

W październiku i listopadzie uczniowie klas IV - VI uczestniczyli w konkursie, w którym mieli wykonać lalkę ludową swojego projektu. Technika była dowolna. Oto efekty ich pracy:

Kolejnym etapem konkursu będzie głosowanie na najlepszą lalkę projektu. Głosowanie odbędzie się na Twin Space, gdzie zalogowani uczestnicy ze szkół partnerskich będą oddawać głosy na lalki zaprojektowane przez uczniów z tychże szkół.

3 grudnia 2014r.

Grudzień upłynie nam pod znakiem Świąt Bożego Narodzenia. Będziemy poznawać nawzajem swoje tradycje, śpiewać kolędy w naszych ojczystych językach, a także wykonywać kartki świąteczne dla kolegów ze szkół partnerskich. Do tego ostatniego zadania zabraliśmy się bardzo ochoczo i już jest ono prawie na ukończeniu. Dzieci wykonały kartki pod kierunkiem pani Krystyny Płonki-Ryczan i opatrzyły je życzeniami w 4 językach: polskim, angielskim, chorwackim i słowackim. Teraz pozostaje je tylko wysłać i czekać na kartki świąteczne od naszych partnerów w projekcie.

PS. Zdjęcia naszych kartek w Aktualnościach.

18 stycznia

W zakładce "Filmy" kolejny filmik z udziałem uczestników projektu. Tym razem, zgodnie z harmonogramem działań, nauczyli się pod kierunkiem Pani mgr Krystyny Płonki - Ryczan grać na flecie piękne polskie kolędy.

Foto relacja z pożegnania zimy w zakładce "Filmy".