AAA
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
KOSZTY DOŻYWIANIA PAŹDZIERNIK ZUPA - 30,80 II DANIE - 61,60 OBIAD - 92,40

eTwinning

 

Pierwsze działania w ramach projektu "We are elements of Slavic puzzles" już za nami. W zakładce "Filmy" możecie obejrzeć nasz filmik powitalny. Wkrótce relacja z wykonania kolejnych zadań.

 

20 listopada 2014r.

W październiku i listopadzie uczniowie klas IV - VI uczestniczyli w konkursie, w którym mieli wykonać lalkę ludową swojego projektu. Technika była dowolna. Oto efekty ich pracy:

http://markat80.edu.glogster.com/our-dolls-poland/

Kolejnym etapem konkursu będzie głosowanie na najlepszą lalkę projektu. Głosowanie odbędzie się na Twin Space, gdzie zalogowani uczestnicy ze szkół partnerskich będą oddawać głosy na lalki zaprojektowane przez uczniów z tychże szkół.

 

3 grudnia 2014r.

Grudzień upłynie nam pod znakiem Świąt Bożego Narodzenia. Będziemy poznawać nawzajem swoje tradycje, śpiewać kolędy w naszych ojczystych językach, a także wykonywać kartki świąteczne dla kolegów ze szkół partnerskich. Do tego ostatniego zadania zabraliśmy się bardzo ochoczo i już jest ono prawie na ukończeniu. Dzieci wykonały kartki pod kierunkiem pani Krystyny Płonki-Ryczan i opatrzyły je życzeniami w 4 językach: polskim, angielskim, chorwackim i słowackim. Teraz pozostaje je tylko wysłać i czekać na kartki świąteczne od naszych partnerów w projekcie.

 PS. Zdjęcia naszych kartek w Aktualnościach. 

 

18 stycznia

W zakładce "Filmy" kolejny filmik z udziałem uczestników projektu. Tym razem, zgodnie z harmonogramem działań, nauczyli się pod kierunkiem Pani mgr Krystyny Płonki - Ryczan grać na flecie piękne polskie kolędy.

1 kwietnia

Foto relacja z pożegnania zimy w zakładce "Filmy".